Debata v Domě čtení na téma Rozvoj vzdělávání na Praze 10

11. ledna 2018 se uskutečnila beseda o školství na Praze 10, kterou pořádá platforma místních sdružení Společně pro desítku.

Chtěli jsme zjistit, co se skrývá pod tajemnou zkratkou MAP. Jak zlepšovat a rozvíjet vzdělávání na Praze 10? Co máme k dispozici a jak to využít?

Naše pozvání přijali Jakub Lepš, radní Prahy 11 a Lenka Derková, ředitelka ZŠ Campanus na Praze 11; Iveta Němečková, pedagožka a odborná lektorka, vedoucí odboru školství na Praze 12 a Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden, odborná garantka MAP Prahy 10. Debaty se zúčastnili i dva zastupitelé naší městské části: radní pro školství Ondřej Počarovský a Pavel Mareš, člen Komise pro výchovu a vzdělávání. Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas a přišli klást všetečné otázky!

Video záznam z debaty najdete zde.

 

Debata v Domě čtení na téma Rozvoj vzdělávání na Praze 10

Další aktuality